//Pekaři a cukráři v Globusu uctívají svoje řemeslo novou řadou Česká tradice

Pekaři a cukráři v Globusu uctívají svoje řemeslo novou řadou Česká tradice

O české kuchyni se říká všelicos, ať už je ale hodnocení jakékoli, jeden charakteristický rys se opakuje stále dokola. A to, že je skutečně poctivá! A přesně taková je i nová řada s názvem Česká tradice, která navazuje na historický odkaz sladké české kuchyně.

Stálicemi, které se v českých domácnostech pečou celé generace, jsou koláče, bábovky, buchty nebo štrúdly. A přesně tyto tradiční sladké dobroty české kuchyně nově najdete i ve všech hypermarketech Globus. Pekaři a cukráři vzdávají hold těmto tradičním českým recepturám jedinečnou řadou výrobků s názvem Česká tradice

A připravují je tak, jak jim je vlastní. Různé druhy koláčů, makové a jablečné štrúdly, kynuté buchty či tvarohové nebo šlehačkovo-mramorové bábovky jsou vyráběny podle tradičních léty prověřených receptur, ručně a pouze z poctivých ingrediencí od českých dodavatelů. 

Všechny výrobky řady Česká tradice najdete v oddělení pekařství v hypermarketu Globus Brno, jsou balené v nových obalech s označením Poctivá výroba Globus:

Bábovka šlehačková – mramorová, Bábovka tvarohová 740g

Královský koláč 720g (mix náplní, jablečný, tvarohový se švestkami, makový se švestkami)

Štrúdly 450g (jablečný, tvarohový, makový s višněmi)

Buchty 90g (tvarohové, povidlové, makové se švestkami)

Ochutnejte buchty a koláče jako za starých dobrých časů našich babiček.

Zdroj a foto: Globus ČR