//Obrazy na plátně – Víme, co je moderní v roce 2020

Obrazy na plátně – Víme, co je moderní v roce 2020

Obrazy na stěnách slouží již stovky let jako dekorativní doplněk do interiérů. Postupně jsme si je začali tisknout i z našich vlastních fotek a zdobíme jimi ložnice, chodby, ale zejména obývací pokoje. Obrazy se velmi rychle staly standardní výbavou našich stěn. Je to zřejmě výsledkem moderních trendů a variabilnosti, které nabízejí. Tak jako papír, tak i plátno, snese hodně a víte si na něj dát vytisknout opravdu cokoliv. Co je dnes moderní, no zároveň za poměrně rozumnou cenu a s uspokojující kvalitou? To se dozvíte v následujících řádcích.

Fotoobrazy, které vykouzlí úsměv…
Nechte se přenést do momentu, kouzelné chvíle nebo na místo, které jste navštívili se svojí polovičkou. Zachyťte čas vetkaný do fotografie vaší rodiny a uchovejte si tak vzácné úsměvy mládí. Fotoobrazy se staly v této době dokonalou kombinací designu a sentimentu. Staly se dekorací, která když je vkusně vybrána spojuje dizajnéry s obyčejnými lidmi v jednotném názoru na to co je moderní.
Obraz z fotografie

Máme nekonečné množství, díky kterým dokážeme zachytit každý okamžik do fotografie. Rodinné oslavy, společné dovolené, výlety s přáteli, romantické procházky, významné životní události či oblíbená místa. Cokoliv z toho a ještě mnohem více můžete zachytit objektivem fotoaparátu a nechat si to vytisknout na plátno v různých rozměrech.

Chcete si udělat na chodbě fotokoláž? Doporučujeme rozměr 20×30 cm a uspořádat si je libovolně podle své představivosti. Máte krásnou velkou svatební fotografii? Co tak si ji dát do ložnice nad postel v rozměru 60x90cm? Ve fantazii se meze nekladou a vy se můžeš dosytosti kreativně vyřádit při dekorování svých stěn v domácnosti.

Obrazy vyjadřující pocity
Při obrazech to platí bez výjimky. Jejich výběr je založen na našich pocitech, myšlenkách, cílech, možná i momentální životní situaci. Vyjadřujeme nimi naše emoce. Velmi oblíbenými jsou proto abstraktní malby, které každému jednomu z nás přinášejí jiný pohled na svět. Preferují se obrazy plné barev a zejména v pastelových odstínech.

Již mnoho let je populární volbou nefalšovaná klasika v motivech květin ve váze. Rovněž i louka plná květin, zobrazení anděla i geometrické tvary v různých barvách ve skandinávském stylu. Skutečně výjimečné jsou ale naše reprodukce ručně malovaných obrazů, které rychle zdomácněly v příbytcích našich zákazníků. Zajímavostí je, že na první pohled z dálky je náročné rozeznat, o jaký typ obrazu jde – ať o ručně malovaný nebo reprodukci.Ručně malovaný obraz na stěnu ANDĚL

Ručně malované obrazy s výraznou strukturou
Být jedinečným a odlišit se od ostatních. Dá se to implementovat i do interiérového designu?
„Odpověď je jasná – Ano! Ručně malované obrazy, které tvoří naši umělci se rodí v Ateliéru LIPA. Vznikají v něm krásné kousky, které zdobí interiéry našich zákazníků. Jejich tvorba zahrnuje precizní práci a hodiny soustředění. Každý detail je totiž důležitý, a tak k tomu přistupujeme i my,“ sdělil marketingový specialista Ondrej Marcinov.

„Obraz se strukturou se řadí mezi ojedinělé dílo. Díky němu získáte skvělý zážitek. Zejména tehdy, když jím projdete rukou a zachytíte jedinečnou strukturu na konečcích prstů. Takovou zkušenost zažijete při malovaných obrazech od naší umělkyni Bianca Rossi, jejíž lupeny pronikají přímo do prostředí. Světlo se na nerovném reliéfu různé láme a proto vypadá malovaný obraz každou hodinu trošku jinak a žije si tak trochu svým tempem.

Ať už si vyberete tištěný obraz, malovaný, obraz z fotografie nebo reprodukci, určitě váš domov udělá jedinečným. Pokud si nevíte z množství obrazů vybrat, neváhejte se obrátit na náš zákaznický servis. Moje kolegyně vám s radostí poradí s výběrem. Přeji vám tedy šťastnou ruku při výběru toho správného obrazu a nezapomínejte, neexistují hranice, pouze nekonečné množství možností,“ doplnila PR specialistka Zuzana Aľušíková.Ručně malovaný obraz na stěnu ŽENA

Zdroj a foto: Obraznastenu.cz