//Nevšední zážitek s českými vodními dýmkami v centru Brna

Nevšední zážitek s českými vodními dýmkami v centru Brna

Byli jste někdy v čajovně? V takové klasické, kde sedíte na polštáři, usrkáváte horký Tuareg a čadíte arabskou šíšu? Tak na tohle všechno zapomeňte! SHISHA ORIGINAL lounge & café v brněnské Husově ulici totiž láká na úplně jinou atmosféru a unikátní vodní dýmky z českého skla a porcelánu.

Z Brna do Dubaje
Když se řekne vodní dýmka, ne každý si hned dokáže představit, že může jít o moderní a stylovou záležitost. Dnešní dýmky totiž už dávno nejsou jen tím, co známe z klasických čajoven nebo z arabských zemí. Brněnská značka SHISHA ORIGINAL je vyrábí ryze z českých materiálů. V případě porcelánu jde navíc o světový unikát. I díky tomu si je oblíbily třeba i restaurace v centru Dubaje a dalších známých metropolích.

Stylové prostředí a pravidelné akce
Stačí jen několik málo kroků z Šilingrova náměstí a ocitnete se před prosklenou vitrínou s designovými dýmkami. A už při prvním pohledu do výlohy vás tenhle podnik zaujme. Naaranžovaná výstavka vodních dýmek s osvětlenými křišťálovými vázami vypadá působivě, a to obzvlášť, když se venku setmí. Uvnitř na vás pak čeká příjemné prostředí, milý personál a výběr z bohaté nabídky příchutí do dýmky, alkoholických i nealkoholických nápojů a dokonce i něčeho k zakousnutí. Každý měsíc sem navíc můžete zavítat na některou ze zajímavých akcí, které tenhle bar pro své zákazníky pořádá.

Skvělé místo na firemní večírky
Možná vás překvapí, že SHISHA ORIGINAL lounge & café ukrývá také podzemní prostory. V kompletně odhlučněné místnosti na vás čeká několik stolů se sedačkami, 4K projektor s velkým plátnem a dokonce i druhý bar. Veškeré tohle vybavení skvěle využijete jak při běžné návštěvě, tak i k uspořádání soukromé akce – třeba firemního večírku.

WEB: www.original-lounge.cz
FB: www.facebook.com/shishaoriginallounge

Zdroj a foto: SHISHA ORIGINAL lounge & café