//Nemocné děti potěšil Defík

Nemocné děti potěšil Defík

Zdravotníci ZZS JmK chtěli udělat radost dětem, které tyto předvánoční dny musí trávit v nemocnici. Vydali je se potěšit a rozptýlit. Navštívili oční a neurologické oddělení Dětské nemocnice v Brně.

„Malým pacientům jsme ukázali našeho Defíka, pejska záchranáře. S tím velkým se mohly pomazlit, malého pak dostaly na památku. Vysvětlili jsme jim, že plyšáčka vozíme v sanitkách, abychom ho mohli dát dětem, které potřebují naši pomoc. Bylo to včera pro mě osobně i pro moje kolegy moc milé setkání, snad i děti byly spokojené. Ze všeho nejvíc jim přeji, aby se brzy uzdravily a Vánoce už mohly strávit doma. A abych nezapomněla, děkuji za krásné obrázky, které jsem od nich dostala,“ říká ředitelka jihomoravské záchranky Hana Albrechtová.

Malí pacienti kromě plyšového Defíka dostali na památku také andělíčka strážníčka, reflexní batůžek plný dárečků, muffin s vánočním obrázkem a balonek s potiskem pejska záchranáře.

Zdravotníci moc děkují za podporu Tvořivému domečku a Decor cake print. A posílájí ještě jeden vzkaz dětem: “Velký palec nahoru za statečnost, máte náš obdiv. Odpoledne strávené s vámi bylo pro nás příjemným a přínosným zážitkem. Držte se. Zase se někdy zastavíme,” dodali společnými slovy zdravotníci.

Zdroj a foto: ZZZ JmK