//Nastartujte tělo a zhubněte v Denních lázní Brno

Nastartujte tělo a zhubněte v Denních lázní Brno

Po hektických Vánocích a následujících svátcích je čas, začít zase myslet více na sebe a své zdraví. Během Vánoc mnoho z nás neodolalo jídlu, a to nejen kapru a bramborovému salátu na Štědrý den, ale po celé svátky jsme hodovali a průběžně ujídali cukroví. Tak to holt o svátcích chodí a patří to k nim. Období po Vánocích je často spojeno s tématem hubnutí, což určitě není na škodu. Nejde však jen o hubnutí, ale spíše o celkový pocit a prevenci pro naše tělo.

Pokud se chcete co nejrychleji dostat do formy, je dobré hubnutí spojit s nějakou kúrou. Za nás můžeme doporučit návštěvu Denních lázní Brno, kde se na toto téma „hubnutí a odvodnění“, „nastartování lymfy“ specializují a připravili pro vás sérií akcí a balíčků. Více o tom, co je lymfa a jak funguje, jsme psali už v dřívějším článku zde.

Teď je optimální doba začít
Pokud chcete být do plavek zase v kondici, nic neodkládejte, teď je nejlepší doba začít. Zdravé formování těla a hubnutí by totiž nemělo proběhnout během jednoho týdne. Už na jaře se budete cítit lépe, bude se vám lépe dýchat na jarních procházkách, zvládnete lepší výkony a dost možná zase dopnete staré kalhoty. Po zdravotní stránce se vám sníží cholesterol a cukr, ale třeba i vypne obličej nebo vyhladí nohy.

Každý se dostane do formy individuálně, někomu to trvá měsíc, někomu dva nebo tři. Záleží i na aktuálním množství tuku a vody v těle, případně na jiných zdravotních potížích. To vše s vámi prodiskutuje zdravotní personál na vstupní konzultaci přímo v lázních. Plán se sestavuje každému návštěvníkovi na míru, dle individuální potřeby.

V Denních lázních Brno jsou odborníci na komplexní kůry, které úzce souvisí s lymfou, hrčkami tuku, velkým tukovým břichem a boky. Pracují zde zdravotníci a umí tělo zbavit otoků na nohách, v obličeji a velmi tak tělu ulevit.

Velkou výhodou je, že do těchto lázní nemusíte cestovat daleko. Můžete se tu stavit třeba ve všední, když jedete z práce. Uvidíte, že po několika návštěvách se budete cítit nejenom lépe, ale výsledky budou i vidět.

Zdroj a foto: Denní lázně Brno
www.dennilaznebrno.cz
instagram: @dennilaznebrno
FB: Denní lázně Brno