//Muž masturboval před ženou s kočárkem

Muž masturboval před ženou s kočárkem

Muže se staženými kalhotami údajně potkala mladá žena v Králově Poli, když se tam na Velký pátek večer procházela s kočárkem. Na tísňovou linku městské policie zatelefonovala, že se před ní neznámý člověk uspokojoval.

Strážníci během několika minut našli podezřelého, který seděl před vchodem bytového domu do půli těla nahý, tepláky měl nasazené opačně a na ulici byl bosý. Když hlídku uviděl přijíždět, narychlo si alespoň nasadil bundu. Vysvětlil, že ponožky si po práci sundal, protože se mu pomačkaly, a to mu vadilo. Se strážníky se snažil konverzovat na různá témata, a tak se od něj dozvěděli například to, že nesouzní s kapitalismem. Začal jim také vyjmenovávat své koníčky a nabízel jim, že jim ukáže fotky zvířat v mobilním telefonu. Strážníkům se však mezitím prostřednictvím kolegů z operačního střediska podařilo zpětně spojit se ženou, která případ oznámila. Situaci pozorovala zpovzdálí a po telefonu potvrdila, že hlídka dopadla správného muže.

Po chvíli je kontaktovala i další mladá žena, která prý třiatřicetiletého muže toho večera také viděla venku masturbovat. Podezřelý strážníkům řekl, že vypil větší množství alkoholu, dal si marihuanu a u sebe měl údajně i pervitin. Během rozhovoru bezdůvodně odhazoval doklady, hotovost, mobilní telefon a na chodníku skončila i injekční stříkačka s bílou látkou. Strážníci ho tedy předali státním policistům jako důvodně podezřelého z trestného činu.

Zdroj: MPB
Foto: BRNO today