//Manažera obchodu prý zbil pracovník ostrahy, důvod útoku není jasný

Manažera obchodu prý zbil pracovník ostrahy, důvod útoku není jasný

Hlídka městské policie vyjela včera dopoledne do hypermarketu na severu Brna prověřit oznámení o napadení manažera prodejny. Útok ovšem neměl na svědomí zákazník.

Otřesený třiatřicetiletý muž tvrdil, že dvě rány pěstí do obličeje mu dal bezdůvodně pracovník ostrahy. Strážníci chtěli podezřelého v obchodě vyhledat, podle svědků ale po konfliktu utekl. Manažer prodejny nenašel pro jeho údajnou agresi rozumný důvod. Zaměstnanec bezpečnostní agentury ho prý sám přivolal, aby ho upozornil na jednoho ze zákazníků. Na jeho vkus si údajně v nákupním koši vezl nezvykle velké množství těstovin. Nikoho takového ale manažerovi neukázal a své zvláštní pochybnosti mu nedokázal objasnit.

Místo vysvětlení na něj prý začal křičet urážky a dvakrát ho praštil do tváře. Strážníkům se podařilo oslovit svědkyni incidentu, která dala manažerovi obchodu za pravdu. Hlídka mluvila i s vedoucím bezpečnostní agentury, jenž mezitím na místo přijel, a získala potřebné údaje o podezřelém muži. Případ strážníci předali k projednání u přestupkové komise.

Zdroj: MPB
Ilustrační foto: BRNO today