//Last minute Ježíšek? Zkuste originální dárky z brněnských barů

Last minute Ježíšek? Zkuste originální dárky z brněnských barů

Na pořízení originálního last minute Ježíška vám stále ještě zbývá trocha času. Jestli chcete své blízké obdarovat něčím vskutku originálním od dobrého pití po deskovou hru, mrkněte na e-shop lidizbaru.cz brněnských Lidí z Baru, kteří stojí za vyhlášenými podniky jako Bar, který neexistuje, 4pokoje nebo hotel Anybody.

Barmani nejraději dělají svým hostům pěkný večer se skleničkou něčeho chutného, letos k tomu však kvůli koronaviru měli pramálo příležitostí. Proto se pustili do vymýšlení dalších projektů a výsledkem je e-shop lidizbaru.cz naplněný stylovými dárky.

Kuchyňští kutilové určitě ocení knihu Tekutá kuchařka, která je nabitá recepturami na klasické i originální koktejly i různé domácí ingredience – likéry, sirupy nebo marmelády. Publikace obsahuje stovku QR kódů vedoucích na různá instruktážní videa, z nichž se například dozvíte, jak správně šejkrovat.

Nad deskovou hrou Tour de Bar se zase vžijete do atmosféry nočního Brna. Vaším úkolem je navštěvovat bary, dávat si v nich drinky a získávat tím body spokojenosti. Zároveň si ale musíte hlídat herní míru střízlivosti, aby váš večírek neskončil předčasně. Nakoupíte tady i čepice, snapbacky, ponožky nebo trika.

Nejhojněji zastoupenou kategorií je samozřejmě pití, ať už jde o prémiové sekty, vyzrálé nalahvované koktejly od mistrů barmanů, černočerný funky vaječňák nebo degustační sety ušlechtilých destilátů. Cokoliv z tohoto tekutého sortimentu ocení snad každý požitkář.

Dobrou zprávou je, že osobní odběr objednávek v centru města (4pokoje v ulici Vachova) nebo dovoz na celém území Brna je zdarma.

Podívej se na e-shop: Lidi z Baru