//Do Aqualandu Moravia vyražte se svatebním oznámením, červnové rozlučky se svobodou budou jen za 299 korun

Do Aqualandu Moravia vyražte se svatebním oznámením, červnové rozlučky se svobodou budou jen za 299 korun

Pandemie měla dopady nejen na provozy, ale také na řadu dalších aspektů života. Podle dat ČSÚ se dotkla i sňatků. Počet svateb však v loňském roce opět vzrostl. Aqualand Moravia, který se sám otřepal z pandemie, už loni registroval dle interních dat enormní nárůst počtu návštěvníků, kteří se pod Pálavou loučili se svobodou. Protože letos náklady na pořádání svateb výrazně stoupají, rozhodl se aquapark pro zlevnění vstupenek pro ženichy a nevěsty, kteří během června dorazí na loučení se svobodu. Stačí jim k tomu svatební oznámení. Výhodné vstupné jen za 299 korun platí i pro registrované sňatky. A také pro jejich až desetičlenný doprovod.

Aqualand Moravia chce ulevit svatebním rozpočtům pro sezónu 2023. A proto vyhlašuje po celý červen zlevněné vstupné pro rozlučky se svobodu, které patří ke svatebním přípravám. Dámské i pánské rozlučky získají slevu, vstupenka v hodnotě tisíc korun pro ně bude jen za 299 korun. „Loni jsme se stali oblíbeným místem, kam se jezdili budoucí manželé loučit se svobodou. Letos jsme se jim rozhodli nadělit slevu, lístek je vyjde na 299 korun. Platí to nejen pro nevěsty a ženichy, ale také pro jejich doprovod, a to až do 10 lidí,“ konstatuje marketingový manažer Aqualandu Moravia Tomáš Svoboda. Svatební akce platí od 1. do 30. června 2023.

Za svatební oznámení sleva na rozlučku se svobodou

Na slevu rozlučkové nevěsty a ženichové dosáhnou díky svatebnímu oznámení. „Stačí, když se na pokladnách prokážou svatebním oznámením, kde bude jejich jméno a datum sňatku, který bude letos,“ vysvětluje Tomáš Svoboda. Aquapark je častým cílem rodin s dětmi, ti tvoří návštěvnost více než z poloviny. „Budeme rádi, když se k nám páry vrátí i v budoucnu už jako manželé a třeba se svými dětmi,“ uzavírá Svoboda. Do aquaparku se mohou skupiny dopravit nejen autem, ale také aquabusem, který jezdí několikrát denně z Brna, a to z hlavního autobusového nádraží. Jízdenka vyjde na 57 korun.

O Aqualandu Moravia

Aqualand Moravia je nejmodernějším a největším aquaparkem v České republice. Podle aktuálního žebříčku agentury CzechTourism je nejnavštěvovanějším turistickým místem v Jihomoravském kraji. V rámci celého Česka se řadí na jedenácté místo. Během běžného provozu aquapark navštíví ročně zhruba 800 tisíc lidí, polovinu návštěvnosti tvoří rodiny s dětmi. Děti i dospělí se mohou vyřádit až na 28 vnitřních a venkovních tobogánech a skluzavkách s celkovou délkou téměř 2 km. Venkovní vodní atrakce Abyss a Boomerango určené až pro 3místné rafty si mohou v letních měsících návštěvníci vyzkoušet v rámci České republiky pouze v Aqualandu Moravia, jde o unikátní atrakce v celé střední Evropě. Novinkou je také rozšířený letní areál s klidnou řekou, dětským vodním světem a atrakcí High Five, která jede i do kopce. Nejbližší tobogán tohoto typu se nachází na Kanárských ostrovech. K dispozici jsou, kromě jiných, i oblíbené celoročně otevřené tobogány U-Wave, Supercrater, Wild River nebo YellowCrash. Dětem jsou určené dětské bazény a skluzavky, užijí si také v bazénu s atrakcemi, kde mají k dispozici skákadla, šplhací sítě nad vodou, bublinkovače nebo chrliče. Aqualand Moravia nabízí celkem 16 bazénů s vodní plochou 3000 m2, některé s využitím vody z místního termálního vrtu, rozsáhlou wellness zónu Forum Romanum a nově vybudovanou wellness zónu Pálava, Imperium Restaurant a Coffeeland. Součástí je také pár kroků vzdálený hotel Aqualand Inn. V roce 2022 Aqualand Moravia zprovoznil také Nafouknutý svět s 10 atrakcemi.

Zdroj a foto: Aqualand Moravia