//Divadlo Stay Si zve na reprízu detektivní komedie

Divadlo Stay Si zve na reprízu detektivní komedie

Probuďte v sobě detektiva a zjistěte, kdo zabil lorda Henryho! O podezřelé v této hře tu není nouze, stejně jako o kopec zábavy.

Detektiv Patrik Fox a jeho kolega Samuel Potatoe jednoho dne přijíždí vyšetřit vraždu lorda Henryho, pijana s despotickou matkou lady Cordelií a teatrální manželkou lady Jane. Ten byl jednoho dne nalezen na zemi nehybný a bez pulsu. Obě ženy patří mezi podezřelé, stejně jako další obyvatelé domu – Henryho sestra, věčně sexuchtivá lady Agáta, a v neposlední řadě postarší uklízečka Olivie, která své pány nemá zrovna dvakrát v lásce. Patrick se společně se Samem snaží zjistit co se tedy doopravdy stalo. Jak to tedy skutečně bylo?

Divadlo Stay Si
Poslední rok kultuře moc nepřál, ale my jsme nelenili a spolky našeho divadla v rámci možností připravovaly nové autorské hry. Na příklad v létě jste se mohli vydat do Ameriky padesátých let mezi mafiány, ze kterých moc strachu a respektu nevycítíte, ale za to si pochutnáte na jablečném koláči. Také jsme se účastnili POPADu s prvním autorským dramatem s westernovým motivem. Teď už ale připravujeme další nové originální hry a těšíme se, až je budeme moci ukázat publiku. Divadlo Stay Si má i své ambasadory – stálice divadla, kteří se pilně připravují na 20. listopadu, kdy proběhne Noc divadel, v jejímž rámci jsme pro vás oprášili a trochu opepřili naši hru Taková česká návštěva.

Plánů pro naše diváky a fanoušky má Divadlo Stay Si mnoho, chcete-li můžete je ochutnávat na našem facebookovém profilu. Autorská hra Lord, láhev a zločin má svou reprízu již brzy, a to v sobotu 23. října v Divadle Kámen.  Vstupenky můžete zakoupit zde: https://goout.net/en/lord-lahev-a-zlocin/szcivas/

Facebook: https://www.facebook.com/Divadlostaysi
Instagram: https://www.instagram.com/divadlo_stay_si

Zdroj a foto: Divadlo Stay Si