//Víte, kam v Brně zajít pro stylovou pánskou módu?

Víte, kam v Brně zajít pro stylovou pánskou módu?

Asi to znáte. Sháníte oblečení do práce nebo například na ples, svatbu nebo do divadla. Sotva se rozhodnete vyrazit na nákupy, zjistíte, že vaše obvyklá trasa je uzavřena. Když si představíte uzavírky cest uprostřed Brna, začne vás možná rychle přecházet chuť na jakékoliv nakupování. Myslíte si, že v době oprav a dopravních omezení nenakoupíte oblečení pohodlně a bez stresu? Omyl. Máme pro vás dobrý tip. Během každodenního ruchu a chaosu doporučujeme navštívit oázu uprostřed městské džungle, prodejnu známé české módní značky Pánské obleky BANDI.

Ve značkové prodejně BANDI v Brně-Dornychu se obléknete od hlavy až k patě. I přes probíhající rekonstrukce cest v její blízkosti se nemusíte obávat, že byste měli problém se do prodejny dostat. Pokud se do prodejny vydáte pěšky, snadno projdete po provizorních pěších zónách na ulici Plotní. Pojedete autem? Pak vám doporučujeme zaparkovat u nedaleké Vlněny Office Park, kde jsou vyhrazená parkovací místa, kam se dostanete ze směru do centra po rekonstruované ulici Dornych. Před cestou doporučujeme navštívit FB stránky „Tramvaj Plotní“, které o uzavírkách podrobně informují.

„Nemusíte se bát ani toho, že by vás při nakupování cokoli rušilo. Právě naopak. Bude se vám zde pečlivě věnovat profesionální tým odborných poradců, který vám v klidu a pohodě u šálku kávy pomůže s výběrem oblečení tak, abyste udělali perfektní dojem v každé situaci,“ říká manažerka prodejny Andrea Horáková. Navíc vám zde bude k dispozici i krejčová, která vám upraví oblek a další oblečení přesně na vaši míru. Díky příjemné atmosféře, nadstandardním službám a profesionálnímu servisu se zde budete vždy cítit příjemně.

Aby toho nebylo málo, nejen že se pod dohledem profesionálů dokonale obléknete, ale navíc můžete při nákupu ušetřit. Díky akci 3 + 1 zdarma nakoupíte například čtyři košile, které vynosíte do práce i společnosti a tu nejdražší získáte zcela ZDARMA. Získáte tak nové módní košile, saka či doplňky do vašeho šatníku a zároveň ušetříte až několik tisíc korun.

Prodejny známé módní značky BANDI najdete po celém Česku i na Slovensku. Chcete navštívit tu brněnskou? Podívejte se na www.Bandi.com a prohlédněte si elegantní obleky, koženou obuv, stylová saka i jedinečné doplňky, které zde výhodně nakoupíte. Oblékněte se dokonale a zařaďte se po bok hereckých hvězd, jako je Martin Stránský či Petr Štěpánek nebo oblíbeného moderátora Jana Krause. Ti všichni nedají dopustit na elegantní oblečení BANDI.

Do prodejny Pánské obleky BANDI v Brně (Dornych 510/38, Trnitá) najdete cestu bez ohledu na probíhající uzavírky a rekonstrukce v jejím okolí.

Zdroj a foto: BANDI