//TAWAN Brno a Dnes pomáhám uspořádají velký benefiční večer pro Lucinku

TAWAN Brno a Dnes pomáhám uspořádají velký benefiční večer pro Lucinku

Brněnský masážní salón TAWAN Barceló Palace Brno slaví letos už 7. narozeniny. Protože v čele brněnské pobočky stojí manažer Tomáš Motal, který má srdce na pravém místě, jsou oslavy salónu vždy spojeny s pomocí druhým. Jinak tomu nebude ani letos. Svoje síly spojil se sympatickými holkami z organizace Dnes pomáhám, které mají s podobnými akcemi bohaté zkušenosti. Najednou i díky této organizaci je z malé akce velký benefiční večer. Výtěžek následně půjde Lucii, která to nemá v životě úplně jednoduché.

Letošní oslava sedmých narozenin se uskuteční 26. září 2019 v krásných prostorách hotelu Barceló Brno Palace, který najdete hned vedle salónu na Šilingrově náměstí. Narozeninová oslava a benefiční večer nese název Show and the city a už podle názvu to bude jedna velká show.

Těšit se můžete na přehlídky známých návrhářů, kouzelnickou show nebo na pěvecké vystoupení zpěvačky Moniky Bagárové, Leony Gyöngyösi, které budou doprovázeny světovým houslistou Michaelem Hejčem. Jídlo a pití v podobě bohatého rautu zajistí známé brněnské gastro podniky a nabídnou to nejlepší, co umí. Celým večerem bude provázet moderátorka Eva Decastelo.

Tento narozeninový benefiční večer není soukromou akcí, ale je určen i pro veřejnost. Proto pokud si chcete užít hvězdný večer, plný zábavy, dobrot a navíc přispět na dobrou věc, můžete si koupit vstupenky zde: https://showandthecity.cz/vstupenky/ .

Ještě doplníme, že počet míst je z kapacitních důvodů omezen a místa jsou už skoro všechny vyprodána, tak dlouho neváhejte.

Více informací se dozvíte:
Web: showandthecity.cz
FB stránka: www.facebook.com/showandthecity/
Událost: www.facebook.com/events/1430263420458046/

Organizátoři:
Tawan Barceló Palace Brno: www.facebook.com/tawan.brno
Dnes Pomáhám: www.dnespomaham.cz
Hotel Barceló Palace Brno: www.facebook.com/BarceloBrno

Z banálního vyšetření se Lucii změnil život. Jejím přáním je asistenční pes
Lucinka byla zdravá šestiletá holčička, která šla na banální vyšetření – artrografii, které se vykonává v narkóze. Po rutinním vyšetření nastaly komplikace, které vedly až k zástavě srdce. Holčička následně byla 3 týdny v umělém spánku. Od toho momentu má poškozený mozek a život se jí a její mamince Romaně rázem změnil.

Odškodnění ze strany nemocnice bylo bohužel zamítnuto. Lucka mluví pouze šeptem, nechodí, sama se neobleče, nenají a pohybuje se pomocí vozíků. Jejím velkým přáním je dostat asistenčního psa, který však stojí statisíce korun. Léčba, rehabilitace a další věci k běžnému žití jsou pro matku s dcerou velmi nákladné, proto si psa nemohou dovolit. Pokud by někdo chtěl udělat dobrý skutek, může této bojovnici poslat libovolnou částku na účet veřejné sbírky Lucie Houškové: 2001652640/2010 .

Zdroj a foto: Show and the city