//Přijďte si zaskákat do nového JUMP PLANET parku v Brně a vyskákejte vánoční cukroví

Přijďte si zaskákat do nového JUMP PLANET parku v Brně a vyskákejte vánoční cukroví

Zaskákat si na trampolíně, skočit do air bagu nebo molitanové jámy, rozpohybovat tělo na eliminátoru a vyzkoušet si parkour či basket. To jsou některé z mnoha atrakcí, které nabízí nové multifunkční centrum Jump Planet Brno. Najdete ho v brněnském OC Futurum na více než 1500 metrech čtverečních. Toto velké trampolínové centrum jsme koncem roku osobně navštívili, a protože jsme byli nadšeni, tak ho za nás určitě můžeme doporučit. 

Kromě 39 zábavních trampolín je v parku i trampolínové hřiště s basketbalovými koši, prostor pro trénink parkouru včetně „Ninja“ trasy s překážkami, atrakce eliminátor, bojová zóna na kladině, molitanová jáma, nafukovací airbag a další zábavní prvky. Během ledna navíc dorazí další třípatrová zábavní atrakce pro ty nejmenší, pro které je trampolínový park moc rušný nebo náročný.

Nezapomenutelnou atrakcí je 9D KINO, které vám dovolí zažít virtuální zážitky například z horské dráhy, procházky džunglí či setkání s hororovými postavami. Při čekání na své ratolesti si můžete odpočinout v relaxační zóně a dopřát si dobrou kávu. Narozeninoví oslavenci si mohou v Jump Planet užít svou velkou párty ve speciálně upravené místnosti s neonovým osvětlením.

V areálu se budou pořádat i team-buldingy, tématické akce a sportovní lekce pro všechny věkové skupiny. Školám, školkám, sportovním oddílům a dalším skupinám připraví nabídku „na míru“ pro dlouhodobou spolupráci v rámci rozvoje pohybových dovedností (gymnastika, parkour, atletika atd.) .

Už následující pondělí 6. ledna 2020 bude v JUMP PLANET probíhat velká akce na TŘI KRÁLE o SKOK dále. Pro každého bude nachystaný pěkný reklamní předmět jako dárek. Vyřádí se nejen děti, ale upustit páru můžete i vy dospělí. Sami jsme si zašli trampolíny vyzkoušet a můžeme jedině doporučit. Více informací o akci zde: https://www.facebook.com/events/2682869745135884/ .

WEB: https://jumpplanet.cz/brno/
Facebook: https://www.facebook.com/JumpPlanetBrno/
Instagram: https://www.instagram.com/jumpplanetbrno/

Zdroj: Jump planet Brno
Foto: Jump planet Brno, BRNO today