//Přesunutí veletrhu AMPER 2020 na rok 2021

Přesunutí veletrhu AMPER 2020 na rok 2021

Od 17. března 2020 měl v Brně na BVV probíhat 28. Mezinárodní veletrh elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení. Tento velký a významný veletrh se pro tento rok ruší. Vyjádření organizátorů si můžete přečíst níže.

„Vážení vystavovatelé, s ohledem na aktuální mezinárodní situaci šířící se epidemie nemoci COVID19, kdy počet nakažených rapidně narůstá a lze jen těžko predikovat další vývoj a také na žádost většiny vystavovatelů jsme byli nuceni přesunout konání veletrhu AMPER 2020 z plánovaného termínu 17.3.-20.3. 2020 do obvyklého termínu veletrhu AMPER 2021.

Ochrana zdraví všech zúčastněných je pro nás absolutní prioritou. Tu bychom ale v případě konání veletrhu v původním termínu nebyli schopni zajistit, zejména nemožností zabránění vstupu rizikových osob.

Věříme, že tento krok přivítáte a podpoříte přípravu následujícího ročníku tím, že svou účast na veletrhu přesunete do roku 2021. O konkrétním termínu konání veletrhu Vás budeme informovat co možná nejdříve, jakmile bude s BVV dojednán a potvrzen.

Je nám líto, že tento společně připravený projekt, musíme takto, několik dní před plánovaným termínem odložit. Nicméně jedná se o situaci, kdy zasáhly události, které jsou objektivně mimořádné, nepředvídatelné a nepřekonatelné a zároveň nezávislé na naší vůli.

Děkujeme za pochopení a zachování Vaší přízně,“ uvedl na webových stránkách realizační tým veletrhu AMPER.

Zdroj a foto: AMPER