//Festival ledových soch opět na Pustevnách – LEDOVÉ PUSTEVNY 2019

Festival ledových soch opět na Pustevnách – LEDOVÉ PUSTEVNY 2019

Opět po roce se na Pustevny vrátily ledové sochy – LEDOVÉ PUSTEVNY 2019. Řezbáři tuto sobotu 12. 1. dokončili svoji práci a návštěvníci mohou obdivovat ledové sochy ve své plné kráse, nasvícené profesionálním osvětlením.

Sochy jsou umístěny ve dvou velkých stanech a k vidění budou celé 3 týdny. Na výrobu soch bylo potřeba více než 40 tun ledu. Stany jsou otevřeny každý den od 8:30 do 16:30 hod. Vstupné je ZDARMA.

O víkendech je připraven bohatý doprovodný program se spoustou her pro děti, bobovací hora, sněhové sochy a za příznivého počasí i bar. Fotokoutek a spousta další zábavy pro celou rodinu.

Pustevny jsou vzdálené necelé dvě hodiny cesty autem od Brna, proto je to ideální tip na celodenní výlet. K samotným sochám se můžete vydat pěšky, nebo využít lanovku, která Vás vyveze až na samotný vrchol. Spojit to můžete s návštěvou nové Valšské stezky nad korunami stromů, o které jsme Vám psali včera – http://www.brnotoday.cz/stezka-valasska-se-otevira-verejnosti-krasny-vyhled-nejdelsi-skywalk-a-lanovy-chodnik/ .

 

Napsal/a: Tomáš S.
Zdroj a foto: Pustevny, Tomáš Ovečka