//Poděkujte učitelce pěknou originální kyticí

Poděkujte učitelce pěknou originální kyticí

Léto je už cítit všude kolem nás a v těchto tropických dnech přímo doslova. V pátek si už malí i větší studenti půjdou pro vysvědčení a nejoblíbenější část roku pro školou povinné může naplno začít. Máme pro vás tip, kam v Brně zajít pro pěknou a zároveň originální kytici, která potěší určitě každou učitelku.

Byli jsme se podívat do květinářství Galerie Brno, které najdete na Josefské ulici v centru města. Nejen že uvázané kytky tady vypadají neotřele a moderně, navíc tu myslí i na to, že někdy chce dát dítě kytku několika učitelkám, nebo má rodič více dětí. Proto tady najdete navázané i menší kytičky, které jsou cenově dostupnější a rodičům nevypráší celou peněženku. Ty pořídíte v rozmezí od 200 do 300 korun, a přesto vypadají moc pěkně a působí originálním dojmem. Samozřejmě na výběr jsou i velké kytice. Floristi jsou tu moc šikovní a dokážou navázat opravu cokoliv a to na počkání. Čím dál více jsou v oblibě i flower boxy, které také vidíte na fotce.

Pokud nechcete dávat květinu, i tak si tady určitě vyberete ze spousty věcí, které můžete darovat jako poděkování. Pořídíte tu pěkné dekorace v podobě voňavých svíček, různých keramických dekorací, ozdob na stěny až po pokojové rostliny.

Soutěž o kytice

Pokud se vám tyto kytice líbí, tak se můžete zapojit do právě probíhající soutěže. Více v odkaze zde: https://www.facebook.com/brno.today/photos/a.195223110979161/626018744566260/?type=3&theater

Vše bylo pořízeno v Květinářství Galerie Brno, které najdete na ulici Josefská 516/1, 602 00 Brno-střed
FB stránky: www.facebook.com/kvetinarstvigaleriebrno
Eshop: www.kvetinarstvi-galerie.cz