//Ohlédnutí za Gala Ples Brno 2018, který nám sdělil vítěze soutěže krásy Miss & Mr. Look Bella 2018

Ohlédnutí za Gala Ples Brno 2018, který nám sdělil vítěze soutěže krásy Miss & Mr. Look Bella 2018

Otevření plesové sezóny v Brně – Gala Ples Brno 2018 a slavnostní finálový večer soutěže Miss & Mr. Look Bella 2018 proběhlo v první prosincový pátek v Brně v Zoner BOBYHALL. Dozvěděli jsme se, kdo se stal vítězkou a vítězem již 15. ročníku soutěže krásy Miss & Mr. Look Bella 2018.Kouzelným večerem nás provedla moderátorská dvojice – krásná herečka a zpěvačka Kateřina Brožová a charismatický herec Miroslav Šimůnek. Hvězdou večera byl talentovaný a velmi populární zpěvák Mikolas Josef, který zazpíval i během přehlídky návrhářského dua Poner, zazněly gospelové songy v podání souboru Skyey Gospel v čele se zpěvačkou Leonou Gyöngyösi a k tanci a poslechu zahrála známá skupina hudebníků B-Side Band. Příjemné překvapení si připravila Nela Slováková, která šla přehlídku v plavkách a postarala se tak o nečekaný moment večera. K bohatému programu byl zajištěn i mimo jiné catering a luxusní servírované 3chodové menu.
Jubilejní XV. ročník soutěže MISS & MR. LOOK BELLA 2018 je nyní již minulosti. Stejně jako každý rok, nám pořádající agentura Prestige Models zajistila jedinečný večer plný krásy, celebrit a zábavy. Nezapomenutelný byl večer především pro našich 12 finalistek a 6 finalistů, kteří bojovali o nejeden titul.


Nela Slováková – Neonky, foto: Ivo Ryšavý

Krásné dívky a sympatičtí mladí muži se představili během módních show v překrásných šatech a smokinzích. Luxusní šaty od návrhářského dua Poner podtrhly krásu našich finalistek, eleganci našich finalistů zdůraznily smokingy salonu Ceremoni. Dívky se představily také v modelech ze Svatebního studia Dany Svozílkové a Salonu Delta. Promenáda v plavkách samozřejmě nemohla chybět. Finalisté se po mole prošli v barevných kouscích Neonky by Nela Slováková a představili také luxusní spodní prádlo Werso a Simi Secret.
Líčení finalistek zajistily make-up artistky z Marionnaud a hair styling obstarali profesionálové z Tomas Arsov Hair & Beauty Institute.
V porotě nemohli pochopitelně chybět patroni letošního ročníku topmodelové a vítězové Look Bella 2010 a 2012 Veronika Krajplová a Antonín Beránek a loňští vítězové Kristýna Stanislavová a Jaroslav Machálek, návrhářské sourozenecké duo PONER, oficiální fotograf soutěže Arthur Koff, modelka a podnikatelka Nela Slováková, a mnoho dalších. Hlavou poroty byl ředitel soutěže a pořádající agentury Prestige Models Martin Špaček a jednatelem agentury Ondřejem Špačkem, kteří rozhodovali o vítězích společně s dalšími porotci z řad vážených partnerů soutěže.

Kateřina Brožová a Miroslav Šimůnek, foto Tomáš Svoboda

Okouzlující Terezie Jastrzembská a sympatický Artur Ország jsou vítězové jubilejního XV. ročníku soutěže Miss & Mr. LOOK BELLA 2018!
Absolutními vítězi Miss & Mr. LOOK BELLA 2018 se stali a získali titul Miss LOOK BELLA 2018 – Terezie Jastrzembská a Mister LOOK BELLA 2018 – Artur Ország. Vítězky a vítězové si odnesli speciálně navržené korunky od Roman Matouš Jewelry and Bijoux a získali hodnotné dary za více než půl milionu korun.

Během večera byly uděleny tituly hlavních vítězů, tedy top tří dívek i můžu. Svůj titul si odnesla ale také dívka s nejkrásnější postavou Miss Look Bella Silueta 2018, vítězové internetového hlasování Miss a Mr. Look Bella Internet 2018 a své tituly udělil také partner soutěže společnost Elan.

  Ceremoni a Svatební studio Dany Svozílkové_finalisté polonéza, foto Arthur Koff

Udělené tituly 2018:

LOOK BELLA 2018 – MUŽI

Mister LOOK BELLA 2018 – Artur Ország – č. 2.
I. vicemister LOOK BELLA 2018 – Martin Voldán – č. 3.
II. vicemister LOOK BELLA 2018 – Patrik Hoffmann – č. 5.

LOOK BELLA 2018 – DÍVKY

Miss LOOK BELLA 2018 – Terezie Jastrzembská – č. 8.
I. vicemiss LOOK BELLA 2018 – Anna Kosová – č. 7.
II. vicemiss LOOK BELLA 2018 – Denisa Korešová – č. 10.

• MISS World LOOK BELLA 2018 – Dominika Trelová – č. 9.
• Miss Internet LOOK BELLA 2018 – Nikola Tomášková – č. 1.
• Mister Internet LOOK BELLA 2018 – Patrik Hoffmann – č. 5.
• Miss Silueta LOOK BELLA 2018 – Lucie Svobodová – č. 12.
• Miss Elan LOOK BELLA 2018 – Denisa Grossmannová – č. 4.
• Mister Elan LOOK BELLA 2018 – Zdeněk Dvořák – č. 1.

  Mr. Look Bella 2018 Artur Ország, I.Vice Mister Look Bella 2018 Martin Voldán, II. Vice Mister Look Bella 2018 Patrik Hoffmann

Zdroj: Gala Ples Brno
Úvodní fotka: Miss Look Bella 2018 Terezie Jastrzembská, I. Vice Miss Look Bella 2018 Anna Kosová a II. Vice Miss Look Bella 2018 Denisa Korešová, foto: Patrik Hoffmann