//Odhoďte starosti a přivítejte jaro doma!

Odhoďte starosti a přivítejte jaro doma!

Poslední dny a týdny trávíme v domovech více času než obvykle. Místo jarních procházek po městě, sezení na lavičkách v parcích nebo v kavárnách, trávíme volné chvíle doma, v práci nebo je naším největším zpestřením cesta do supermarketu. Když už se vydáte na nákup potravin, stavte se cestou i do květinářství a udělejte si radost. V této době je to potřeba!

Tentokrát přinášíme trochu jarní inspirace z rozkvetlé brněnské galerie a zároveň největšího Květinářství GALERIE Brno, které svoji sezónní výzdobou, dekoracemi, květinami i rostlinami, ať už pokojovými nebo aktuálně i venkovními, nikdy nezklame. Chodíme sem pravidelně a vždy minimálně s malou kytičkou nebo pokojovkou musíme odejít.

Umí tady vázat opravdu krásné kytice, které nejen hezky voní, ale i nádherně vypadají. V tomto malém fotoreportu najdete pár uvázaných kytic, jarních a velikonočních dekorací nebo ukázku flower boxů, které jsou teď hodně oblíbené. Mnoho zákazníků často volí flower boxy s růžemi, nám se však líbí spíše flower boxy s pestrobarevným kvítím. Je to více originální a zatím stále neokoukané. V tomto květinářství mají i jednu užitečnou službu, kterou ocení zejména muži, a to nákup on-line přes e-shop – www.kvetinarstvi-galerie.cz/rozvoz-kvetin-brno . Z pohodlí domova vyberete a necháte doručit tam, kam potřebujete.

Doplníme, že Květinářství GALERIE Brno má aktuálně upravenou otevírací dobu. Otevřeno mají od pondělí do pátku od 10 hod do 16 hod, v sobotu o hodinu méně do 15 hod.

Foto: BRNO today