//Nakupujte nábytek on-line. Z pohodlí a bezpečí domova

Nakupujte nábytek on-line. Z pohodlí a bezpečí domova

Že nakupování přes internet funguje, to dnes oceníte mnohem víc, než dřív. Nemusíte se omezovat jen na kurýry z internetových supermarketů anebo dovozce jídla. Vybrat můžete cokoliv. Třeba i sedačku, pokud stará dosloužila nebo vás doma brzy bude více.

Proč kupovat nábytek na internetu?
Obchodní domy s nábytkem nejsou nafukovací, internet ale ano. Díky tomu je prostě více z čeho vybírat. E-shopy s nábytkem navíc neustále zlepšují se služby. Problém nebývá ani s reklamací. Většina obchodů umožňuje přepravní společností zboží bezplatně vrátit zase zpátky do skladu.

Proseděli jste doma ďůlek? Kupte novou sedačku.
Máte-li představu o svém vysněném gauči, nemusíte se spokojit s jednou designovou šedou pohovkou. Vybrat si můžete stovky, tisíce. Agregátor nábytku a dekorací, Biano.cz má v nabídce dokonce přes 12 500 kusů sedaček. Tolik by se sotva vešlo do jednoho obchodu. Neztrácejte čas hledáním.

Přehledné filtrování vám umožní zakliknout typ produktu, barvu, materiál, tvar nebo vlastnosti. Díky tomu tak získáte nabídku, která vám bude ušitá na míru. Je libo rohová sedací souprava? Máte ji mít.

Výběr filtrů můžete uplatnit i v cenové relaci. Pokud chcete například stylovou, ale levnou sedačku, stačí vybírat ve výprodejích, nastavit si na webu filtr podle vašeho cenového stropu nebo se inspirovat v nákupním rádci Levných sedaček. Třeba tam najdete váš vysněný gauč za mnohem lepší cenu.

Utraťte jen za to, co skutečně chcete.
Vezměte si jako příklad jednu návštěvu obchodního domu s nábytkem. Chcete si udělat výlet a jet pro sedačku. Jenže! Připočtěte si dopravu k výsledné ceně sedačky. Ale také hromadu jiných věcí, které koupíte navíc. Oběd v restauraci. Kafe. Ono ve finále i ty masové kuličky si můžete připravit doma, a obejdete se i bez desáté svíčky a odchlupovače (i když ty se hodí přece vždycky, no ne).

Platím až po výplatě, děkuji.
Nákupy on-line navíc skýtají další výhody, zejména co se týče plateb. Služby Twisto nebo Mall Pay umožňují samotnou platbu odložit až o 14 dnů. Hodí se to zejména v případech, pokud budete chtít zboží vrátit. Vyvarujete se tak dlouhému čekání, než obdržíte platbu zpět na váš účet. Také zboží zaplatíte až poté, co jej převezmete a v klidu si jej doma prohlédněte a zkontrolujete.

S využitím portálů jako je třeba Plná Peněženka zase můžete s použitím cashback služby dostat část peněz zpět. Funguje to tak, že portál spolupracuje s e-shopy, které mu platí provizi za uskutečněný obchod. Větší část provize pak firma vrací zpět svým uživatelům ve formě peněz, tzv. cashbacku, a část si nechá pro zajištění svého chodu. Ušetřené peníze může uživatel uplatnit na jakékoliv své další potřeby, bez toho, aniž by byl limitován je utrácet právě zase v daném e-shopu.

Ať už budete přemýšlet, jakou koupit sedačku, manželskou postel anebo třeba dózy do kuchyně, neomezujte se a nakupujte on-line. A třeba si k nákupu na internetu zapalte tu voňavou svíčku ve skle. Když už máte ty zásoby.

Zdroj a foto: Biano.cz
Autorka: Michaela Kratochvílová