//Jihomoravský kraj se stal absolutním vítězem a je nejoblíbenějším krajem v České republice

Jihomoravský kraj se stal absolutním vítězem a je nejoblíbenějším krajem v České republice

Jihomoravský kraj se stal absolutním vítězem v anketě Kraj mého srdce 2018. Pořadatelem ankety je tradičně redakce KAM po Česku, ve spolupráci s veletržní správou ABF EXPO PRAHA a pod záštitou Asociace krajů České republiky.

Absolutním vítězem ankety Kraj mého srdce 2018 se stal kraj Jihomoravský. Pořadí krajů: Jihomoravský, Jihočeský, Liberecký, Zlínský, Olomoucký, Vysočina, Moravskoslezský, Královéhradecký, Karlovarský, hlavní město Praha, Pardubický, Středočeský, Plzeňský a Ústecký.

Oficiální vyhlášení výsledků VII. ročníku ankety Kraj mého srdce za rok 2018 a předání cen vítězným krajům proběhne 21. února 2019 ve 14 hodin na hlavním pódiu v pravém křídle Průmyslového paláce Výstaviště Praha v první den 28. ročníku mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2019. Jména deseti výherců z řad hlasujících budou zveřejněna na serveru www.kampocesku.cz a v magazínu KAM po Česku (březen 2019).

Cílem ankety je zmapovat a meziročně porovnat vývoj oblíbenosti krajů z pohledu návštěvníků, kde chtějí trávit svůj volný čas. Anketa probíhala již tradičně od listopadu 2018 do 31. ledna 2019 v deseti kategoriích. Celkem se ankety zúčastnilo 17 238 osob, z toho 11 123 jako hlasující.

Podrobnější informace ZDE.

Zdraj: CCR JM
Foto: Marek Svoboda