//Hudební festival Mariánské léto 2019 je opět zrušen

Hudební festival Mariánské léto 2019 je opět zrušen

Už to tu jednou bylo. V minulém roce se zrušil jen pár dní před zahájením hudební festival Mariánské léto Brno 2018. Protože se festival zrušil na poslední chvíli, tak lidé byli velmi zklamaní. Organizátoři přesto nechtěli nic vzdát a slíbili v dalším roce uspořádat festival znovu. Doufali, že díky lepšímu programu, termínu naváží na předešlé vyprodané ročníky. Bohužel se tak nestalo. Dnes na facebookovém profilu hudebního festivalu organizátoři ohlásili zrušení fistivalu. Hudební festival Mariánské léto Brno měl proběhnout příští pátek 21. 6. 2019 v Mariánském údolí. 

Oficiální vyjádření organizátorů:

Vážení diváci, s velkou lítostí musíme ohlásit zrušení Mariánského léta. Ani přes ohromnou popularitu letošních skvělých kapel se nám nepodařilo prodat dostatek vstupenek na uspořádání Mariánského léta. Někde jsme udělali něco špatně a přes to, že bylo velké množství reklamy, cena velmi přijatelná – 350 – 499Kč, tak se prodalo jen 466kusů, což neumožňuje festival uspořádat.

Mrzí nás to o to víc, že festival byl ještě předloni těsně před vyprodáním a od prvního ročníku úspěšný. Protože člověk by neměl chybu opakovat a to ani přesto, že si není vědom kde ji udělal, tak jsme se rozhodli v budoucnu tento festival už více nepořádat. Pokud jste se těšili, tak se omlouváme, ale festivalů je tolik na každém kroku, že si určitě vhodnou náhradu najdete, zanedlouho jsou v Brně skvělé Hrady a mnoho dalších.

PENÍZE ZA VSTUPENKY BUDOU BEZ PRODLENÍ VŠEM OKAMŽITĚ VRÁCENY!!! Druhá možnost je, že , stejně jako letos, pokud by jste někdo chtěli na jeden z největších festivalů u nás , tak je možnost vstupenku nevracet, ale vyměnuit ji na Ticketlive za vstupenku na třídenní 13.JamRock 2020 kde hraje víc než půl sta kapel a spousta dalšího programu.

Napsal/a: Tomáš
Zdroj a foto: Mariánské léto Brno