//Dostanou majitelé vstupenek peníze zpět? Jaké jsou možnosti?

Dostanou majitelé vstupenek peníze zpět? Jaké jsou možnosti?

V sobotu měl proběhnout velký hudební festival Mariánské léto Brno 2018, avšak jen pár dní před festivalem byla celá akce zrušena. Kdy mohou majitelé vstupenky vrátit? Kdy dostanou peníze nebo jinou náhradu?

Na svých oficiálních webových stránkách uvádějí organizátoři tyto možnosti várcení vstupenek:

1) Vrácení peněz
2) Vstupenka bude platit na několikanásobně větší (i dražší) festival JamRock 2019 – tři dny se cca 60 skupinami vč. zahraničních a české špičky jako Chinaski, Škwor, Wohnout, Jelen atd, atd…
3) příští týden ve středu 5.9. bude jasné, zda se bude pořádat náhradní akce se známými skupinami či nikoli a pokud ano, budou vstupenky (samozřejmě bezplatně) platit právě na tuto akci. Pokud by se neuskutečnila, můžete si vybrat ze dvou předchozích možností.
4) Vstupenku si necháte a bude vám platit na příští 6. ročník bez ohledu na pravděpodobné zvýšení cen (i skupiny prudce zvyšují ceny honorářů) na příští ročník. Přičemž první skupiny budou ohlášeny již během příštího týdne!

K bodu 1) – vrácení vstupného – bude probíhat tam, kde jste vstupenky zakoupili, tato bude jen zkontrolována, zda to není kopie-falzum (již se tak stalo) a peníze vám budou vráceny. Vrátit vstupenky bude možné od 6.9.2018.

Napsal/a: Tomáš
Zdroj a foto: Mariánské léto Brno