//DIANDI je nová restaurace s vietnamskou kuchyní a sushi v centru Brna

DIANDI je nová restaurace s vietnamskou kuchyní a sushi v centru Brna

V centru Brna, přímo na náměstí Svobody, se otevřela nová moderní restaurace DIANDI, která se specializuje na vietnamskou kuchyni a sushi. Pochutnáte si zde jak na klasických asijských jídlech, tak i na moderních pokrmech, které jinde v Brně neochutnáte. Restaurace se otevřela už začátkem prosince, ale je možné, že přes stánky na náměstí v období adventních trhů jste si této novinky nevšimli. My osobně jsme na tuto restauraci narazili náhodně, když jsme se chtěli po návštěvě vánočních trhů zahřát v teple. Byli jsme mile překvapeni, že jsme se rozhodli napsat pár řádků o této restauraci, kterou můžeme doporučit k návštěvě.

Zkušení šéfkuchaři vám zde připraví jak oblíbená vietnamská jídla od bún bò nam bộ, phở bò, nem, bún chả, tak i nové, modernější jídla, která jste doposud neměli možnost ochutnat nikde jinde v České republice. Úžasný byl hned jedinečný předkrm Phở cuốn tôm/ bò v podobě závitků, které jsme jinde neviděli. Nebyly to klasické smažené závitky, ale čerstvé ingredience v rýžovém papíru.

Kromě vietnamské kuchyně si zde pochutnáte i na sushi. Najdete zde velký výběr oblíbeného sushi. Sushi podávají stejně tradičně jak v samotném Japonsku, a to od sushi kuchaře přímo u baru. Díky tomu můžete vidět na vlastní oči, jak se připravuje. Nejen, že se dobře najíte, ale získáte také jedinečný zážitek, na který jen tak nezapomenete.

Restauraci najdete na náměstí Svobody v bílém domě, kde sídlí Komerční banka. Má moderní design a je rozdělena na dvě části. V přízemí restaurace najdete kromě míst k sezení i bar. Když projdete kolem něj a sejdete po schodech dolů, otevře se vám další část restaurace. V suterénu je více míst k sezení, jak v prostoru, tak ve VIP boxu, který je vhodný k rodinným sešlostem nebo k pořádání oslav. Interiér restaurace je propracovaný a moderní. Všudypřítomné osvětlení, lampy, poličky a tapety dávají restauraci osobitý styl, ve kterém se budete cítit velice dobře. V současné době je otevřena každý den od pondělí do neděle od 11:00 až do 22:00. Když půjdete kolem, tak se stavte, určitě si pochutnáte.

Více informací najdete zde:
WEB: https://diandi.cz
Facebook: https://www.facebook.com/Diandibrno/
Instagram: https://www.instagram.com/diandivncuisine/

Zdroj a foto: Restaurace Diandi