//Brnohraní už tento víkend v Tržnici Brno

Brnohraní už tento víkend v Tržnici Brno

Akce pořádaná fanoušky deskových her pro všechny, kdo mají chuť zahrát si deskovou či karetní hru v Tržnici Brno. Po několika úspěšných ročnících konajících se v Lužánkách se Brnohraní přesouvá do Tržnice Brno.

Brnohraní je série akce pořádaná fanoušky deskových her pro všechny, kdo mají chuť si nějakou deskovou či karetní hru vyzkoušet. Akce se bude konat 25.-26. ledna 2019 v Tržnici na Zelňáku (ve 3. patře), která je spolu s obchodem Planeta Her pořadatelem akce. V Tržnici je tato událost poprvé, ale má za sebou už několik úspěšných akcí v Lužánkách či kohoutovickém Legatu.

Hrát se bude v pátek od 16-21 a v sobotu od 9-21 hod a přijít může skutečně každý. Na místě bude spousta her k vyzkoušení a spousta hermanů, kteří vám rádi vysvětlí pravidla. Hry máme pro malé i dospělé, pro každého se prostě něco najde. K dispozici bude přes 100 různých titulů, starších her i novinek.

Na akci se budou podílet přední české deskoherní firmy, jako jsou Mindok, Albi, Piatnik, Blackfire či Rexhry a také brněnský obchůdek Planeta Her. Kromě hraní tak budete mít možnost tam deskovky i výhodně koupit přímo na stáncích těchto firem.

Na akci je symbolické vstupné – 40 Kč pro dospělé a 20 Kč pro děti starší 6 let. Přímo v objektu tržnice je spousta krámků, kde se můžete něčím dobrým občerstvit.

Akce bude probíhat:
pátek 25. 1. 16-22 hodin
sobota 26.1. 9-22 hodin

Zdroj: FDHB