//Akce roku ve Freeportu: velké slevy i topmodelka Simona Krainová

Akce roku ve Freeportu: velké slevy i topmodelka Simona Krainová

Centrum s obchody se značkovým oblečením a módními doplňky Freeport Fashion Outlet čeká v sobotu 21. září největší nákupní událost roku. Late Night Shopping přinese celodenní slevy až o 80 procent, atmosféru ve stylu Velkého Gatsbyho i hudební vystoupení Moniky Bagárové či zpěvačky Adély.

Návštěvníci nákupního centra Freeport Fashion Outlet se sídlem v Hatích na Znojemsku zažijí netradiční nákupní zážitek. V sobotu 21. září oslaví centrum za účasti topmodelky Simony Krainové své šestnácté narozeniny bohatým programem včetně hudebních vystoupení finalistky Česko Slovenské Superstar Moniky Bagárové, objevu české pop music Adély nebo mladých umělců Prague Lounge Trio. Během „nočních nákupů“ navíc klesnou ceny v 75 obchodech centra se světovými značkami až o 80 procent.

„Akcí Late Night Shopping chceme poděkovat všem našim zákazníkům za jejich přízeň a za to, že se k nám za nákupy a zážitky rádi vrací. Letos se oslavy navíc nově ponesou v uvolněném stylu Velkého Gatsbyho. Návštěvníci mohou zažít atmosféru dvacátých let minulého století v New Yorku, kdy se tančil Charleston, a společenská smetánka pořádala bujaré večírky,“ říká Jan Procházka, ředitel centra Freeport Fashion Outlet.

Zábava, soutěže a slevy od rána do večera
Lidé se mohou těšit kromě známých tváří a hvězd showbyznysu také na spoustu zážitků a soutěží. Kdo chce, může zkusit ruletu štěstí, sledovat módní přehlídky nebo barmanskou show. V neposlední řadě budou mít návštěvníci možnost vidět taneční vystoupení a děti se mohu účastnit velmi oblíbeného malování na obličej.

Akce začíná v sobotu 21. září od 10:00 a končí až ve 22:00 večer. Informace o Late Night Shoppingu najdete také na www.freeport.cz.

Soutěžte a vyhrajte vouchery na nákup do Freeportu

Freeport Fashion Outlet při této příležitosti také slaví šestnácté narozeniny a pro své návštěvníky a čtenáře BRNO TODAY přichystal překvapení. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a 3 ze soutěžících vyhrají voucher v hodnotě 1 000 Kč na nákup. Zapojit se a více informací o soutěži nalezente zde: https://www.facebook.com/brno.today/photos/a.195223110979161/674391003062367/?type=3&theater 

Zdroj a foto: Freeport